2017 Bayram Kombinleri

2017 Bayram Kombinleri
11 Ocak 2017 - 988 Gösterim

Bayramda mevsimine göre çeşitli kombinler yapabilirsiniz. Bayramda pantolonla, etekle ve elbiseyle şık kombinler yapabilirsiniz. Bayram kombin yaparken kombininizin günlük ama şık olmasına dikkat etmelisiniz.

Bayramda Etek Kombini

Bayramda etek tercihi yapacaksanız tercih edeceğiniz eteğin abartılı olmaması için en ideal etek modeli de midi boy kloş etek ya da midi boy kalem etekler olacaktır. Doğru ve kısmen salaş parçalarla bir araya getirerek bayram kombini oluşturabilirsiniz. Bu tarz etekleri yaz aylarıysa tişörtle bir arada kullanabilirsiniz. Kış aylarıysa balıkçı yaka kazaklarla birlikte kullanabilirsiniz.

Bayramda Pantolon Kombini

Bayramda tercih edeceğiniz parçalardan bir tanesi de pantolonlardır. Bayramda tercih edeceğiniz pantolonlar çok günlük parçalar olmamalı, tercih edilen şık olmakla beraber, şık parçalarla bir araya getirilmelidir. Bol paça pantolonlar ve İspanyol paça pantolonlar şık büstiyerlerle bir araya getirilerek şık bir görünüm kazanılabilir. İspanyol paça pantolonlar ve bol paça pantolonların altına yüksek topuklu ayakkabı tercih ederek bacak boyunuzu olduğundan çok daha uzun gösterebilirsiniz.

Bayramda Elbise Kombini

Bayramda tercih edebileceğiniz tek parça etekler ya da pantolonlar değildir. Elbiselerde bayramda rahatlıkla tercih edilebilecek parçalardır. Ancak bayramda tercih edilecek olan elbisenin kumaşı çok önemlidir. Krep kumaş dediğimiz, sert ve kalıplı kumaştan yapılmış elbiseler bayram için gayet uygundur. Bayram kombinlerinde elbise tercih edildiğinde, bacak çıplak bırakılmamalı ve mutlaka bir çorap kullanılmalıdır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git