2017 Bot Kombinleri

2017 Bot Kombinleri
11 Ocak 2017 - 598 Gösterim

Artık botun yazı, kışı yok. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında bot kullanılmakta. Ancak tercih edilen botun sağladığı ısı farklılık göstermektedir. Elbette ki yaz aylarında yüzde yüz deri, kapalı ve yünlü bir ayakkabı tercih edilemez. Ancak bot demek illa ki ısıtma amaçlı giyilen bir ayakkabı değildir. Günümüzde o kadar güzel tasarım bulunuyor ki, birçoğu dekolteli ve oldukça şık olan botlardır.

Botları doğru kombinlediğinizde hoş ve güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz. Hangi botu nasıl kombinleyeceğiniz ise sizin ne kadar şık ya da ne kadar tarz olacağınızı etkileyen çok önemli bir faktördür. Mükemmel bir bot tercih edebilirsiniz ama doğru kombinlemediğiniz takdirde güzel bir görüntüyü oluşturamazsınız.

Etek ve Bot Kombinleri

Eteklerle bot tercih etmek riskli bir seçimdir. Çünkü bacak boyunun kesilme riski de oldukça yüksek olmaktadır. Ancak eteklerle bot tercih ederken küçük hilelere başvurarak bacak boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz. Mesela kloş mini bir etekle bot tercih ettiğinizde eğer ki bacağınız çıplaksa bacak boyunuz olduğundan daha kısa görünecektir. Ancak eteğinizin içine siyah opak bir çorap tercih ettikten sonra, süet siyah bir bot tercih ederek aradaki çizgiyi yok edebilirsiniz.

Üstelik bir kombin yapmanız bacak boyunuzun da olduğundan daha uzun görünmesini sağlayacaktır. Etek ve bot tercihlerinizde bacağınızı çıplak bırakıyorsanız bacak boyunuzun öncelikle uzun olması gerekmektedir. Ayrıca dekolteli bot tercih etmeniz de yine bacak boyunuzun kesilmesine engel olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git