Amerikada Doğum Yapmak İçin Amerika’da Doğsun

Amerikada Doğum Yapmak İçin Amerika’da Doğsun
3 Ağustos 2016 - 580 Gösterim

Çocuğunuzun günümüzün en büyük devleti olarak kabul görmüş Amerika Birleşik Devletleri (ABD) vatandaşı olmasının en kolay yöntemi Amerikada doğum yapmaktır. Ülkenin kanunlarına göre, sınarlar içerisinde doğan tüm çocuklar doğrudan bir şekilde Amerikan vatandaşı olmakta ve Amerika pasaportu çıkartma hakkını elde etmektedir. Ayrıca Türk ailelerin doğum için Amerika’yı tercih etmesi durumunda çocuklarının hem Türk hem de Amerikan vatandaşı; yani çifte vatandaşı olabileceğini bilmeleri oldukça önemli.

Özellikle anne ve baba adayları, yeni doğacak çocuklarının geleceğine muhteşem bir yatırım yapmak için Amerika’yı seçebilirler. Üstelik birkaç yıl öncesine kadar lüks bir seçim gibi görülen Amerikada doğum aslında o kadar da pahalı ve zahmetli bir iş değil. Özellikle merkezi Los Angeles şehrinde bulunan Amerika’da Doğsun sayesinde kolayca doğum yapabilirsiniz. İlk aradığınız andan tüm işlemler yapılıp ülkenize dönene kadar Amerika’da Doğsun şirketinin danışmanlığının keyfini çıkartabileceğinizi belirtmek isterim.

Amerikada Doğum Yapmak Avantajlı

Amerikada Doğum

Amerikada Doğum Yapmak Avantajlıdır

Eğer gebeyseniz ve çocuğunuzu Amerikada doğurmak gibi bir fikriniz varsa, bunu gerçekleştirmenin size ve çocuğunuza sağlayacağı muhteşem avantajları da öğrenmenizde büyük fayda olacaktır. Bu avantajlar arasında önemli olanlardan bir kısmını kısaca aşağıda öğrenebilirsiniz:

1 – Amerikan vatandaşı olacak

Doğum yaptığınız anda bebeğiniz Amerikan vatandaşı olmaya hak kazanacak ve istediği zaman Amerika’da yaşama, çalışma, iş kurma ve mülk edinme gibi diğer tüm vatandaşlarla eşit haklara sahip olacaktır.

2 – Amerikan pasaportuna sahip olacak

Dünyanın seyahat özgürlüğü açısından en avantajlı 4. Pasaportu olan Amerikan pasaportuna bebeğiniz vatandaş olduğu için hak kazanacak. İstediği zaman pasaportunu çıkartıp her Amerikan vatandaş gibi dünyanın 174 ülkesine vikipedi vizesiz seyahat edebilecektir.

3 – Ailesini ve kardeşlerini yanına alabilecek

Her Amerikan vatandaşı annesini, babasını, kardeşlerini, eşini ve çocuklarını yanına alarak Amerika’da yaşamalarını sağlayabilir. Ülke kurallarına göre 21 yaşını dolduran her Amerikan vatandaşı ailesin ve kardeşlerine Amerika’da oturma izni sağlayan yeşil kart (Green Card) çıkartabilir.

4 – Eğitim olanaklarından faydalanabilecek

Amerikan vatandaşlarının gerek ülkede gerekse diğer ülkelerde en özel okullarda yüksek burs imkanları ile okuma imkanları vardır. Böylece dünyanın en iyi statüye sahip okullarında büyük fırsatlarla eğitim ve öğretim ihtiyacını karşılayabilir.

5 – Kariyer ve mülk edinme olanaklarından yararlanacak

Amerika bildiğiniz gibi fırsatlar ülkesidir ve kariyer imkânları oldukça fazladır. Çocuğunuz isterse çalışabilir, şirket kurabilir veya mülk edinebilir. Böylece çalışarak veya ticaret yaparak kazandığı parayı gayrimenkul ve araba gibi şeylere yatırarak ileriye dönük yatırım yapabilir. Amerika gibi bir ülkede mülk sahibi olabilir.

Amerikada doğum yapmak vasıtasıyla çocuğunun Amerikan vatandaşı olmasını sağlamak isteyen aileler için en güvenilir danışmanlık hizmetleri için Amerikadadogsun.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git