Kadın Gömlek Kombinleri 2017

Kadın Gömlek Kombinleri 2017
13 Ekim 2016 - 351 Gösterim

Giyim tarzı klasik ya da spor fark etmeksizin her tarzdan ve stilden bayanın tercih ettiği gömlek modelleri yeni sezonda şifon kumaştan üretilen gömlek modelleri olarak ön plana çıkmaktadır. Yani tam olarak ipek kumaş değil ancak parlak ve ipeksi olan bu gömlek modelleri klasik giyimin bir parçası olarak gözümüze çarpmaktadır. Spor giyim kategorisinde de sık sık kombinler gömlek ile tamamlanabilmekte ve günlük hayatta kendine yer bulabilmektedir.

İddialı duruşu sayesinde maksimum şıklığa kavuşmanız da büyük rol oynayan gömlek modelleri, gidilen yerin neresi olduğuna aldırmadan sizi şıklık basamaklarından hızla tırmandırmaktadır. Gömlek modellerinde basit dokunuşlar yaparak şıklığınıza şıklık katmak diğer kombinleri göre çok daha kolaydır. Kalem etekler ile çok rahat bir kombin oluşturulabilen gömlek modelleri önceki kreasyonlarda da iş kadınlarının tercihleri arasında yer alıyordu.

Ancak değişen ve gelişen moda çizgileri sayesinde bugün toplumun hemen hemen her kesiminden bayanın en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaya başlamıştır. Burada da sadece renk tonları ile işi ve özel hayatı birbirinden ayırmayı başarmıştır. Örneğin saygınlık gerektiren görüşmelerde ya da mekânlarda tek renk tercih edilen gömlekler özel hayatta rengârenk ve cıvıl cıvıl tercih edilerek dolaplardaki yerini korumaya devam etmektedir. Genç bayanların en çok tercih ettiği rengârenk etekler kombin oluşturma aşamasında triko ürünleri ile tamamlandığı takdirde ilgili yaşa en uygun kombinin ortaya çıkacağı şüphesizdir.

Aynı zamanda yine genç kesimin en çok tercih ettiği noktalardan olan blue jean ile gömlek kombini ön plana çıkmanız da büyük bir destekçidir. Gömlekler ile en çok tercih edilen portföy çanta modelleri basit aksesuarlar ile bile kaliteli bir duruş ortaya çıkarmaktadır. Başka bir örnek verecek olursak; şifon bir gömlek ile bir babet kombinin de kullanacağınız minik taşlı bir kolye, portföy çanta harika bir uyum göstererek sizi ön plana çıkarmaya yardım edecektir. Akşam davetlerinde sıklıkla kullanılan gömlekler dekolte oranına göre geceyi zirvede bitirmenize de yardım etmektedir. Aşırıya kaçırılan dekolteler de gömlekler çok fazla iddialı değildir.

Dolayısıyla gömlekler ile yapılan kombinler de dekolte oranı her zaman minimum oranda tutulmalıdır. Gömlekten kıstığınız dekolteyi eteğinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere ilham veren ve üst kombininde gömlek olan tüm kombinasyonları kendi hayatınıza uyarlayarak başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Son dönemlerin en çok uyarlanan kombini olan sokak kombinlerini gömlekler ile birleştirilerek, iş hayatına yansıtılması avantajlı bir durumdur. Bu ince detay size büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git