Kadın Şort Kombinleri 2017

Kadın Şort Kombinleri 2017
27 Ekim 2016 - 427 Gösterim

Bahar aylarında havaların ısınması ile birlikte sokak modasının bir parçası olan ve büyük bir çılgınlık şeklinde her kesimi kapsayan şort kombinleri; 2017 yılına damga vurmaya hazırlanıyor. Bayanların en çok kullandığı model olan kısa şortlar, fazla detayları ortadan kaldırdığı gibi çılgınlığın da bir simgesi haline geliyor. Çok fazla detay içermemesi kombinlenme olasılığını fazlasıyla arttırıyor. En kolay kombin oluşturma yöntemleri arasında gösterilen şort kombinleri, tatil bölgeleri başta olmak üzere ülkemizin her yerinde yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Londra ve New York sokaklarında olduğu kadar ülkemizde de esen şort rüzgârı, pek çok ünlü firmanın raflarında, yepyeni modellere yer açmasını sağlamıştır.

Şort esintinin ilk aşaması, evlerdeki rahat ortamda stil sahibi bir kişilik olarak misafir ağırlayan bayanlar ile başlamasına rağmen, günden güne yaygınlaşmış ve evlerden dışarı taşmıştır. Geçtiğimiz sezon en çok kullanılan şort modellerini, kot ürünler oluştururken, yeni sezonda da kot şort modellerinin ön planda olduğunu söylemek yanıltıcı bir bilgi olmayacaktır. Özellikle sportif kesimleriyle sık sık karşımıza çıkan bu modeller, bahar aylarında ince çoraplar ile süslenerek harika bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Şort kombinlerini tamamlayan aksesuarların en gözdesi, dikkat çekici ve uzun kolyeler ile rengârenk güneş gözlükleri olarak sıralanabilir.

Spor ayakkabı ile daha rahat bir gün geçirmeniz mümkün olsa da uzun topuklu ayakkabılar şortların altına en çok yakışan modeller içerisindedir. Basit bir kombin verecek olursak yukarıda saydıklarımız sizin için minik bir de çanta ile süslenir ise oldukça ideal bir görüntüyü adeta size hediye edecektir. Kısa şortlar ile stil sahibi olmak oldukça zordur. Çünkü kişinin vücut yapısı şortun üzerinde nasıl durduğunu ciddi anlamda etkilemektedir. Uzun bacaklı bayanlara çok yakışan bu ürün bacak boyu kısa olan bayanlarda görsel olarak o kadar da güzel durmamaktadır.

Ancak şort modasından vazgeçmek istemeyen kısa bacaklı moda severler için dizüstüne kadar uzanan şortlar kurtarıcı olabilmektedir. Bu şekilde seçtiğiniz modaya uygun şortu uzun bluz ya da gömlek ile kombinleyerek sportif bir görüntü çizebilirsiniz. En çok beyaz gömlekler ile kot kısa şortların kombinleri alışılagelmiş bir durum halindedir. Bu klasiğin dışına çıkmak isteyenler ise yırtık şort modelleri ile ya da katlanabilir şort modelleri ile farklı kombinler oluşturarak göz alıcı bir güzelliği yakalayabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git