Kadın Tayt Kombinleri 2017

Kadın Tayt Kombinleri 2017
27 Ekim 2016 - 448 Gösterim

Eski moda kreasyonlarında kendisine fazla yer bulamayan tayt modelleri her geçen sene raflarda çok daha fazla yer bulmaya başlamış ve adeta yeni bir kombin parçası haline gelmiştir. Yaygınlaşmasının ana nedenleri arasından bayanların vücut hatlarını ortaya çıkarmasındaki istek ve uyumlu vücutların tayt ile çok güzel görüntüler ortaya çıkarması sayılabilir. Sağlık yönünden incelendiği zaman çok fazla insanları tatmin etmese de taytlar pek çok dönemde vazgeçilmezler arasında kalmayı başarmıştır. İnsanı oldukça sıcak tutan bu ürünlerin tek dezavantajı ise kasları gereğinden fazla sıkması ve uzun süre tayt ile günü geçiren insanlarda bir takım kas ağrılarına neden olmasıdır.

Ancak daha önceki yazılarımızda da sıklıkla değindiğimiz gibi bayanlar giyimi sağlıktan bir adım daha ön planda tuttukları için bu tip detaylar onlar için pek de önemli değildir. Tayt modellerinin en güzel kombilenebildiği ürünlerin başını mini etekler çekmektedir. Bundan birkaç sene öncesine kadar etekler ile sürekli kombinlenen tayt modelleri günümüzde daha çok mini etekler ile ya da tek başına kombinlenir olmuştur. Mini eteklerden hoşnut olmayan bayanların biraz kalın bir tayt modeli seçerek üstüne uzun bir hırka seçmesi de yine alternatifler arasında yer almaktadır. Önceki kreasyonlar da tayt denilince akla ilk gelen renk olan siyah hızlı bir biçimde değişmekte ve alternatifleri çoğalmaktadır.

Aynı zamanda taytlar içerisinde renk çeşitliliğinin yanı sıra model çeşitliliği de artmaktadır. Farklı renkler yerine farklı desenlerin de sıklıkla karşınıza çıkacağı tayt modelleri başta leopar desenli tayt modelleri olmak üzere pek çok trend desen ile de süslenmektedir. Kişisel tercihinize göre renk ya da desen seçimi yaptıktan sonra üst kombini uzun bir hırka ya da mini etek ile rahatlıkla tamamlayabilir ve basit bir spor kombin ile günü bitirmeye çalışabilirsiniz. Özellikle kış aylarında bacakları sıcak tutmasından yola çıkan bazı bayanlar soğuk kış günlerinde de tayt kombinlerini tercih edebilmektedirler.

Bu tip soğuk günlerde her ne kadar tavsiye etmesek de tercih edenler altını uyumlu bir çift çizme ile de tamamlayabilir. Yani ince olması sadece yaz mevsimi ya da bahar mevsimi ürünü olduğu anlamına gelmemektedir. İster bahar aylarında ister kış aylarında rahatlıkla kombinlenen tayt modelleri spor giyim kategorisine sokulabilir. Çünkü alt kısmın klasik bir ayakkabı ile tamamlanması oldukça zor bir iştir. Siz de soğuk kış günlerinde ortama sıcak ve spor bir esinti vermek istiyor iseniz tayt modelleri ile kışlık kombinlerinizi şekillendirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git