Kadın Uzun Hırka Kombinleri 2017

Kadın Uzun Hırka Kombinleri 2017
28 Ekim 2016 - 947 Gösterim

İlkbahar ve sonbahar mevsimlerinde yani mevsim geçişlerinin yoğun olarak hissedildiği günlerde bayanların en büyük kurtarıcısı olan hırkalar, renk renk çeşit çeşit yeni sezonda da vitrinlerdeki yerini almaya devam ediyor. Pek çok giyim stilinde ünlü markaların da tercih etmekten geri kalmadığı hırka modelleri mevsim geçişlerinde özellikle belirtmeliyiz ki “uzun hırka kombinleri” olarak tercih edilmektedir. Uzun hırkaların kusursuz kombinlenebilmesi başlı başına bir yetenektir. Çünkü hem alt hem üst kombin ile bir bütünlük sağlamalı, birbirinden bağımsız bir görüntü çizmemeli, aynı anda taşıdığınız çanta ile de bir bağ kurmalıdır.

Uzun Hirka Kombinleri 2017 1

Siyah üst ve pantolon ile birlikte krem rengi uzun siyah örgü desenli hırka kombini çok şık görünüyor.

Giyimin en önemli parçalarından bir tanesi olan uzun hırka modelleri kombinlenebilmesi en zor olarak gösterilen ürünler listesinde de üst sıralarda yer almaktadır. Uzun hırka denildiği zaman akla her ne kadar örgü hırka modelleri gelse de uzun hırka modelleri bazı kreasyonlar içerisinde örgü olarak karşımıza çıkmayabilir. Yaz ayları için özel olarak üretilen şifon hırka modelleri kişiyi daha serin tutmakta ve vücut sıcaklığını stabilize etmektedir. Bu parçalar kreasyonlar içerisinde oldukça azdır. Çünkü yaz aylarında kısa hırka modelleri daha fazla tercih edilmektedir. Ancak uzun hırka modellerinin de salaş hırka modelleriyle birliktelik kazanıp karşımıza çıktığı tartışılmaz bir gerçektir. Bu modeller tesettür giyime daha fazla yatkındır.

Uzun Hirka Kombinleri 2017 1

Kot pantolon ve buz mavisine yakın renkte bir tişört ile birlikte dışı lacivert içi ise zebre desenli bir uzun hırka kombini gayet başarılı olmuş.

Günlük hayatta, minik seyahatlerde sık sık kullanılabilecek olan bu modeller kombin oluşturmayı zorlaştıran unsurlar arasındadır. Uzun hırka modellerini kombinin bir parçası haline getirirken insanı fazlasıyla zorlaması kaçınılmaz bir gerçektir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi tüm vücudu kaplaması dolayısıyla tişört, etek, ayakkabı ve çanta gibi tüm detaylar ile uyumlu olması gerekmektedir. Bu durumu çoğu zaman yakın renkler ile tamamlamak mümkündür. Bu tip kombinlerde zıt renklerin uyumundan yararlanmak oldukça zordur. Daha doğrusu tamamen şans işidir. Çünkü bahsettiğimiz parçaların ya hepsinin aynı renkte olması ya da sizin tam bir moda canavarı olmanız gerekmektedir.

Uzun Hirka Kombinleri 2017 2

Siyah şortun üzerinde diz altı uzun hırka kombini gerçekten çok marjinal ve başarılı bir kombin gibi görünüyor.

Uzun hırka modelleri kombinlenirken, dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi budur. Tüm parçalar ile gerekli uyumu yakaladıktan sonra kombiniz tartışmasız ideal stil sahibi kişinin siz olmasına katkı sağlayacaktır. Her bayanın hayallerinde yer alan günün kadını olmak bu tip kombinlerin başarılı bir şekilde, doğru zaman ve doğru mekanda gerçekleştirilmesi ile mümkün kılınmaktadır. Siz de gerek sosyal gerek görsel medyada yer alan önerileri göz önüne alarak, pek çok davet ya da özel gecelerin parlayan yıldızı olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git