Mevlana Etek Kombinleri

Mevlana Etek Kombinleri
15 Eylül 2015 - 3.451 Gösterim

Tesettürlü hanımların yaz-kış demeden tercih edebileceği mevlana etekler, doğru kombinlerle harika bir görünüm sağlıyor. Modazof ekibi olarak tesettürlü hanımlar için derlediğimiz tam 32 adet mevlana etek kombinleri bu galeride! 

Kapalı hanımların yanı sıra günlük yaşantısında açık olan hanımlarında seçtiği mevlana etek modelleri moda dünyasında mevcut. Daha çok kapalı hanımlarca tercih ediliyor. Mevlana etek modeli hanımları uzun gösteren ve bir ince topuklu ayakkabı ile kombin edildiği zaman çok şık duran bir etek modeli. Mevlana etek kombinlerini yapmak için üzerinize gömlek giymelisiniz.

Rengine bağlı olarak üzerinize giyeceğiniz kıyafet uyum sağlayan bir renk olmalıdır.Mevlana etek modeli üzerine bir tunik giyemezsiniz bu yüzden tercih edeceğiniz kıyafet eteğin içine koyabileceğiniz belinizin inceliğini ortaya çıkaran şifon bir gömlek olmalıdır. Bu etekler kesinlikle belinizde olmalı basenlerinize inmemelidir. Pilelerini öne çıkaracak şekilde ince olmalı ve ayak bilerinizin üzerinde bitmelidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git