Stiletto Kombinleri 2017

Stiletto Kombinleri 2017
27 Ekim 2016 - 639 Gösterim

Son dönemlerin en büyük trendleri arasında yer alan ve günden güne de yaygınlaşarak devam eden stiletto çılgınlığı kadınların en büyük tutkunluğu olarak gösteriliyor. Ancak doğru bir stiletto kombinine sahip olabilmek için öncelikle stiletto’nun ne olduğunu iyi bilmek ve kavramak gerekiyor. Daha basit terimler kullanacak olursak, sivri burunlu ve ince topuklu ayakkabı modelinin genel adı stiletto şeklindedir. 8, 10 ve 12 santimetre uzunlukta olmak üzere, orijinal stiletto modellerinin 3 farklı topuğu bulunmaktadır. Ekranlarda gördüğünüz mankenlerin kullandığı stiletto ürünler genellikle 11-12 santimetre uzunluğa sahiptir. Ancak günlük hayatta ve alışveriş merkezlerinde karşımıza çıkan ürünler, ağırlıklı olarak 8 ve 10 santimetre uzunluğa sahiptirler.

Kadınlara ciddi anlamda güven veren ve kendini daha seksi hissetmesini sağlayan bu modeller, uzun ve zarif görüntüyü adeta aşka dönüştürmektedir. Vücut yapısı gereği, kemik yapısına ve iskelet sistemine zarar veren bir tür olsa da, yıllardır en popüler trendler arasında kalmayı başarmıştır. Tamamladığımız kombinin ne olduğuna bakmaksızın, zarafetini tüm kombine yayan bu ayakkabılar, şıklığı her zaman bir adım yukarıya taşımak konusunda adeta birer uzman haline gelmiştir. Yinede stiletto modelini kullanırken yararlanacağınız diğer modelleri özenle seçmeniz gerekmektedir.

Gündüz saatlerinde kot pantolonlar ile kombinlenmiş daha uygun olan stiletto ayakkabı modelleri, şık davet ya da etkinliklerde de tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda uyumlu renkler içerdiği sürece eteklerin altına çok farklı bir hava katmakta ve sizi günün her saati en şık bayan olarak hafızalara kazımaktadır. Bacaklarının zarafetinden ödün vermek istemeyen bayanlar, tek parça yarım elbiselerin ya da mini eteklerin altına stiletto kullanarak; elbiseyi; ayakkabıyı ve vücudunu aynı anda ön plana çıkarabilmektedir.

Kot pantolon kullanımlarında paçaların geniş olması ayakkabıyı tamamen kapatacağı için bu hususa dikkat edilmeli ve dar paçalı pantolonlar stiletto modeli ile birbirini tamamlamayan özellik taşıdığı göz önünde bulundurmalıdır. Ancak bol paçalı ürünler tercih etmekte ısrarcı iseniz paçası katlanan modeller, ayakkabının zerafetini göstermenize yardımcı olacaktır. Bu tip kombinler de üst kısımda tüm dişiliği ön plana çıkaran bir gömlek sizi unutulmazlar arasında yer aldıracaktır. Tüm bu sayılan özelliklere tekrar bakacak olursanız stiletto modellerinin ne denli kombin dostu bir yapısı olduğunu tekrar tekrar fark edeceksinizdir. Modadan geri kalmamak adına sizde mutlaka birkaç çeşit stiletto ürünü en sıkı dostlarınız arasına alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git