Uzun Etek Kombinleri 2017

Uzun Etek Kombinleri 2017
28 Ekim 2016 - 654 Gösterim

Uzun etekler vazgeçilmez dolap misafirleri arasında yer alan ve her sezon birbirinden güzel modelleri çıkan bir bayanın sahip olabileceği en güzel ürünler arasında yer almaktadır. İster bahar serinliğinde, ister sıcak yaz günlerinde, hayatın her anında insanı serin tutan ve güzel gösteren bu ürünler, günlük giyim başta olmak üzere moda kategorisinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Giyim denilince aklınıza gelen tüm kategorilerde karşınıza çıkabilmesi eteklerin moda dünyasından ne kadar geniş bir yelpazeye sahip olduğunun kanıtıdır. Etek modellerinin diğer ürünlere nazaran en güzel yanı dört mevsimde de giyilebilmesidir.

Uzun etek kombinleri bir bayanın sahip olduğu kusursuz güzelliği ve endamı tam anlamıyla ortaya çıkaran ve bunu basit bir tişört ya da şifon bluz ile gerçekleştiren ender parçalardan bir tanesidir. Uzun etek modelleri ile son derece tarz ve class bir stil sahibi olunabilir. Her sezon birbirinden renkli ve cıvıl cıvıl modeller ile vitrinleri süsleyen uzun etekler 60’lı yıllardan günümüze kadar gelen modanın en köklü ürünleri arasındadır. Kullanım alanı fazlasıyla geniş olan uzun etekler tüm mevsimlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Vücut hatlarına göre tercih edilmesi gereken uzun etek modelleri hatalı seçimlerde 1 – 0 geride kalmanızı sağlayacaktır.

Uzun etek modellerini seçerken başlayacağınız ilk nokta vücut tipine göre hareket etmek ve karar vermektir. Birkaç örnek verecek olursak; yüksek belli uzun etekler bacak boyu uzun olan insanlarda sıklıkla tercih edilmelidir. Ya da kısa boylu bayanların uzun etek modeli tercih etmesi durumunda kombinin de kesinlikle topuklu ayakkabı barındırması gerekmektedir. Bu iki basit örnekten anlayacağınız üzere uzun etekler herkesin boyuna uygun değildir. Ancak birkaç moda hilesi ile uygun hale getirilebilir.

Kombine etmesi oldukça kolay olan bu modellerde V yaka bluzlar, basit ve sade gömlekler, moda kurallarına uygun etnik desenli tişörtlerde, kombin de kullanılabilir parçalar arasında yer almaktadır. Uzun etekleri buzlarla da destekleyerek eteği fazlasıyla ön plana çıkarabilirsiniz. Sokak stilinden son dönemlerde etkilendiğini söyleyebileceğimiz uzun etek modelleri farklı ilham kaynakları arayanlar için kombin oluşturmaya başlanacak yer olabilir. Çünkü hem uyumlu olduğu ürün modeli ve çeşidi çok fazla, hem de bu ürünleri bulabilmek oldukça kolaydır. Boyunuza ve vücut yapınıza güveniyorsanız, uzun boylu etek modelleri ile oluşturacağınız kombinler hayatınızda daha fazla yer almalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git